Neler Yaparız?

WEB TASARIM

Bir firma için web site çok önemlidir. KarePixel olarak biz sizin için kurumsal ve ve itibarlı tasarımlar yaparak  firmanızın dijital dünyadaki vitrinini oluşturuyoruz. User interface (UI) ve user experience (UX) dinamiklerini doğru kullanarak ziyaretçilerinizin, müşteri adaylarınızın kolaylıkla aradıkları içeriğe ulaşmalarını sağlıyor, kullanıcı dostu arayüzlerle olumlu bir kullanıcı deneyimi oluşturmayı hedefliyoruz.

Web siteye mobil veya tablet cihazlardan girildiğinde, tüm yazılı ve görsel içeriğin ekrana tam oturması gerekir. Bu web sitesini ziyaret edenlerin işini kolaylaştırır ve firmaların kurumsal yapısının kalitesini ortaya koyar. KaraPixel olarak biz bu konuya çok önem veriyoruz ve tasarımlarımızı mobil cihazlar ile uyumlu yapıyoruz.

KarePixel, profesyonel tasarım ve kaliteli hizmet anlayışı ile, projenin başından son aşamasına kadar, özenle ve titizlikle çalışır. Web tasarımı konusunda bir çok kurumsal firma bize güvendi ve yüzlerini güldürebilmeyi başardık.

GRAFİK TASARIM

KaraPixel olarak size özgün yapacağımız grafik tasarım çalışmaları ile marka değerinizi arttırmayı hedefleriz. Katalog, insert, afiş, roll-up, kurumsal kimlik gibi markanızın ihtiyaç duyabileceği basılı işlerin tasarım ve baskı aşamalarını yönetiyoruz. Yeni bir marka için logo tasarımından başlayan, kampanya stratejisi geliştirmeye kadar giden uzun bir periyodun her aşamasında size eşlik ediyor, sizin için analizler yapıyor ve önerilerde bulunuyoruz. Tasarımları yaparken de süreçleri takip ederken de titizlikle çalışıyoruz.

Grafik tasarım projesi isteyen müşterilerimiz ile bir toplantı gerçekleştirilir ve toplantı akabinde markanın hedef kitle analizi, sektör analizi ve benchmarking çalışmaları hayata geçirilerek bu araştırmalar sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda metinsel ve görsel tasarımlar gerçekleştirilir.

Güncel teknolojiye kullanarak gerçekleştirdiğimiz grafik tasarım çalışmaları ile, marka ruhunuzun kurumsal bütünlüğü sağlayıp artı değer katarız.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız. Takipçileriniz ve potansiyel takipçilerinizle aktif iletişim ve organik bağ kurmak için, stratejisinden yönetimine, sosyal medya pazarlama kampanyaları kurguluyoruz.

Markanızın yer aldığı tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar, yorumlar markanızın dili doğrultusunda cevaplanarak takipçilerle hızlı iletişim sağlanıp takipçi bağlılığı sağlanır. Takipçiniz olmayan ama sosyal medyada markanız hakkında konuşan takipçiler mention takibi ile taranarak markanızın itibar yönetimini ve iletişimini sağlarız.

Aylık olarak markanızın tüm sosyal ağlardaki takipçi/ etkileşim/ içerik/ itibar raporlaması yapılır. Yarışma ve kampanyalar sonrası detaylı raporlarla yarışmanın markanıza etkileri incelenir.

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital pazarlama stratejilerine hakim, bu stratejileri hayata geçirebilecek hem güncel teorik bilgiye hem de teknik birikime sahip uzman ekibimiz ile kişisel web sitenizi ya da işletmenizin dijital varlığını arama motoru sonuç sayfalarında güçlendirebilir ve rekabette üstünlük sağlayabilirsiniz.

Dijital pazarlama, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi potansiyel müşterilerle buluşturmak için yapılan çalışmaların tümüne verilen bir isimdir. Dijital pazarlama daha fazla potansiyel müşteriye, daha doğru bir kitleye, daha hızlı ve daha etkili ulaşmak için işe yarayan stratejiler bütünüdür.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dijital pazarlama daha önemli bir hal almaya başlamıştır. Dijital Pazarlama, geleneksel pazarlamaya göre daha düşük bir maliyete sahiptir. En az maliyetle en yüksek verimi elde etmenizi sağlar. KarePixel olarak hedef kitlenizin yanı sıra pek çok stratejinizi belirliyor ve markanızı doğru noktaya taşıyoruz. Dijital Pazarlama konusunda alanında uzman ekibimiz ile çalışmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

SEO OPTİMİZASYONU

SEO, hedeflenen sözcükler ve anahtar kelime gruplarıyla, bir web sitesini arama motoru sonuçlarında yükseltmek ve ziyaretçi trafiğinde performans artışı sağlamak için yapılan işlemlerdir.

SEO düzenli ve programlı çalışan, araştırma, analitik düşünme, takip, proje geliştirme, iletişim ve iş birliği konularında kendini yetiştirmiş, etik çalışma ilkelerine sahip kişilerce yapılmalıdır. Bu özelliklerden herhangi birinde eksiklik olduğunda, teorik ve teknik bilgi yönünden güçlü de olsa, hizmet verdiği firmaya tam anlamıyla bir fayda sağlamaz.

Dijital pazarlama stratejilerine hakim, bu stratejileri hayata geçirebilecek hem güncel teorik bilgiye hem de teknik birikime sahip uzman ekibimiz ile kişisel web sitenizi ya da işletmenizin dijital varlığını arama motoru sonuç sayfalarında güçlendirebilir ve rekabette üstünlük sağlayabilirsiniz.

İÇERİK PAZARLAMA

Bir web sitesinin olmazsa olmazı kendine has olan özellikleri ve içerikleridir. İçeriklerin daha önce bir yerde kullanılmaması en önemli ayrıntıların başında gelir. Web sitenizin içerisinde yer alacak olan görseller, makaleler ve daha birçok şeyin size özel olması gerekir. Hem Google tarafı için buna özen göstermeniz gerekir hem de sıradanlıktan uzaklaşmanız.

İçeriklerin düzenlenmesi ise büyük incelik gerektirir. Site içerisinde bulunan her bir cümle ciddi önem taşır ve kurulan web sitesi amacına hizmet etmelidir. Bir ürün, firma, şirket fark etmeksizin herkesin bu anlamda içeriklerine ciddi şekilde eğilmesi gerekir.

Bir anda hayatımıza giren bu pazarlama tekniklerinin içerisi de eskisinden daha dolu ve okunabilir. Yazıların hepsi karşı tarafa bilgi verme odaklı şekilde ilerliyor. Ürün tanıtımı ise ürünle ilgili bilgilere yer verebilir veya firmanızın çalıştığı alanı insanlara anlatabilirsiniz. En önemlisi kendinizi ifade edebilmeniz adına oluşturulmuş olan bir web sitesidir.

Referanslarımız

Birlikte harika bir şey yapalım

Hemen bizimle iletişime geçin ve istediğiniz projeyi yapmaya başlayalım.

TOP