Biz Kimiz?

Sizin İçin Her Zaman En İyisini Yaparız

Web üzerinden iş süreçlerinizi ve tüm hizmetlerinizi en iyi, en hızlı ve en pratik şekilde bilişim teknoloji araçlarından maksimum seviyede faydalanarak hızlandırmak ve yeni bir düzen kurmak için size çözümler sunarız.

”İleri gitmeye devam edeceğiz, yeni kapılar açacağız, yeni şeyler yapacağız; çünkü bizler meraklıyız ve merakımız bizi yeni yollara götürüyor.”

Walt Disney

KarePixel; kalite ve özveri ile birlikte çalışan, müşterileri için değer ve gelir oluşturan, markalandırma ve reklam ajansıdır.

KarePixel müşterilerine Web ve Grafik Tasarım hizmetleri vermektedir. Bu hizmetlerin yanında ayrıca oluşturduğu ekibi ile Kurumsal Hosting, Kurumsal Mail, Sosyal Medya Yönetimi, İnternet Reklamcılığı ve Drone Havadan Video Çekim alanlarında da hizmet vermektedir.

KarePixel, özgün tasarımlar üreterek ziyaretçileri etkilemeyi başarmıştır. Mobil uyumlu tasarımları ile en son teknolojide web tasarımlar üretmektedir.

KarePixel’in önceliği müşterilerinin marka değerlerini, satış ve karlılığını artırmaktır. Yaratıcılığımızı, sanat kalitemizi, teknolojiye hakimiyetimizi bu amaçlar uğruna kullanırız.

Yaptığımız her işte başta müşteri memnuniyetini alarak öncelikle iyi bir analiz yapar, strateji üretiriz, bu stratejiyi yaratıcı fikirlerle şekillendirir, sanatsal ve teknolojik yeteneklerimizle projeyi olgunlaştırır,  asıl amacımız olan müşteri memnuniyetini yerine getiririz.

HER ZAMAN

Her Süreçte Sizin Yanınızdayız

WEB TASARIM

GRAFIK TASARIM

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Referanslarımız

Birlikte harika bir şey yapalım

Hemen bizimle iletişime geçin ve istediğiniz projeyi yapmaya başlayalım.

TOP